Archive for Lapkritis, 2019

Meškiuko Rudnosiuko diena

Praėjusį pirmadienį visus darželio vaikus į rytmetį pakvietė meškiukas Rudnosiukas, kuris ne tik dainavo, šoko, deklamavo, bet ir vaidino vaikučiams. Meškiukas Rudnosiukas išmokė vaikus eilėraštuką „Esu mažas meškiukas“, perskaitė pasakojimą „Miško meškiukai“, o rami muzika nuramino vaikučius po judrios veiklos. Meškiukas įteikė visiems svečiams ir vaikams diplomus už dalyvavimą šventėje ir pažadėjo kitais metais sugrįžti. Pats Rudnosiukas labai džiaugėsi šventės nuotraukomis.

Komentarai išjungti more...

Globalaus švietimo savaitė

Praeitą savaitę (18-22 lapkričio) mūsų mokykloje vyko „Globalaus švietimo savaitė”. Mokiniai ir mokytojai, kuriuos koordinavo chemijos bei biologijos mokytoja Anna Tondrik, dalyvavo konkurse „Iššūkių savaitė“. Šio renginio tikslas – atkreipti dėmesį į globalaus atšilimo problemą.

Iššūkiai, kuriuos pasirinko mūsų mokykla:

1. Diena be popieriaus.
2. Augalų sodinimo diena.

3. Diena be telefono.
4. Diena be plastiko.
5. Pamokų be kėdžių diena.

Mes smagiai žaidėme vykdydami šiuos iššūkius. Ypač visiems patiko, kai  telefonus prarijo „telefonų monstras“ bei kai teko naudoti  informacines technologijas vietoj vadovėlių vykdant „dienos be popieriaus“ iššūkį. Vis dėlto smagiausiu iššūkiu tapo  „diena be kėdžių“, kadangi galėjome dirbti bei žaisti edukacinius žaidimus ant patogių pagalvėlių neformalioje aplinkoje.

Komentarai išjungti more...

Aš išeinu…- sušnabždėjo Ruduo, Laikas…- pasakė žiema

Mūsų mokyklos darželinukai  penktadienį atsisveikino su rudeniu. Auklėtojos kartu su vaikais parengė projektą  „Rudens lašelis – Smalsutis“. Visą rudenį vaikai  ne tik klausėsi pasakojimų, bet ir patys dalyvavo pokalbiuose. Kartu su Lašiuku Smalsučiu darė įvairius eksperimentus su vandeniu, dainavo, sportavo, šoko bei pagamino  „draugą“ – ežiuką, kurį, kas norėjo galėjo neštis į savo namus.  Pabaigoje  visi leido muilo burbulus.

Norime pasidžiaugti vaikų darbeliais, kurie visada teikia vaikams pasitikėjimo savimi ir suteiktomis emocijomis, kurias gavo mūsų vaikučiai per šiuos tris mėnesius.  Dabar kartu su visais laukiame gražios žiemos.

Komentarai išjungti more...

Tolerancijos Švyturys

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų,  inicijuoja šios dienos minėjimą. Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Tolerancijos Švyturys. Tolerancija, kaip švyturys saugus kelias laivams, taip ir žmonėms svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.

Minint Tolerancijos dieną su mokiniais buvo aptarti nepakantumo, netolerancijos atvejai mokykloje, klasėje, buvo aptarti tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu. Pilietinės akcijos metu buvo pagaminti Tolerancijos Švyturiai iš popieriaus, iš plastiko, buvo piešiami įvairių švyturių piešiniai.

Komentarai išjungti more...

Lenkijos valstybės nepriklausomybės diena

Minint, svarbią istorinę dieną – Lenkijos nepriklausomybės dieną, mūsų mokykloje vyko graži  šventė. Visi kartu išklausėme  nacionalinį himną, deklamavome eilėraščius atitinkama tematika, taip išaiškindami mažyliams šios šventės reikšmę.

Šiais metais, 6-erių metų mergaitė iš priešmokyklinės grupės, pasipuošusi „Raudonkėpuraitės” kostiumu, kartu su visa priešmokykline grupe, dovanojo Eitminiškių pagrindinės mokyklos mokiniams Lenkijos nacionalinės vėliavos spalvų balionus.

„Raudonkepuraitė” paaiškino mokiniams, kokia proga jie gavo dovanėles. Mokiniai atsidėkojo darželinukams garsiais ir nuoširdžiais plojimais.

Komentarai išjungti more...

49-ojo Pasaulinio Kinijos Respublikos piešinių konkurso laureatės

Mūsų pradinių klasių mokinės Emilija Kulešo ir Gabija Trinuškevič tapo 49-ojo Pasaulinio Kinijos Respublikos piešinių konkurso laureatėmis. Ta proga mergaitės dalyvavo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Lietuvos Respublikos Seimo lankytojų centre. Mokines konkursui paruošė mokytoja I. Makevič. Sveikiname!

Komentarai išjungti more...

Projektas „Vitaminų puokštė”

Paskutinėmis spalio dienomis,  priešmokyklinės grupės vaikai sudalyvavo projekte „Vitaminų puokštė“. Dalyvaudami projekte vaikai turėjo išvardyti produktus, kurie priskiriami sveikai mitybai, bei tuos, kurių prie sveikos mitybos priskirti negalima. Vaikai tiksliai išvardijo produktus, kuriuose yra gausu vitaminų, sugebėjo apibūdinti kuo skiriasi sveikų bei nesveikų gaminių skoniai. Vaikai prisiminė, kodėl verta rinktis sveiką mitybą, bei nepamiršo paminėti, kad daržoves ir vaisius prieš valgant reikia gerai nuplauti.

Kartu su „Vitamine“- priešmokyklinės grupės auklėtoja, Lena Šilingiene, vaikai džiaugėsi bendru atliktu darbu ir linksmais žaidimais. Džiaugiamės sėkminga patirtimi ir dėkojame Kabiškių lopšeliui- darželiui už puikią idėją ir jos sėkmingą įgyvendinimą.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2019 Lapkritis
  P A T K P Š S
  « Spa   Sau »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress