Praeitą savaitę (18-22 lapkričio) mūsų mokykloje vyko „Globalaus švietimo savaitė”. Mokiniai ir mokytojai, kuriuos koordinavo chemijos bei biologijos mokytoja Anna Tondrik, dalyvavo konkurse „Iššūkių savaitė“. Šio renginio tikslas – atkreipti dėmesį į globalaus atšilimo problemą.

Iššūkiai, kuriuos pasirinko mūsų mokykla:

1. Diena be popieriaus.
2. Augalų sodinimo diena.

3. Diena be telefono.
4. Diena be plastiko.
5. Pamokų be kėdžių diena.

Mes smagiai žaidėme vykdydami šiuos iššūkius. Ypač visiems patiko, kai  telefonus prarijo „telefonų monstras“ bei kai teko naudoti  informacines technologijas vietoj vadovėlių vykdant „dienos be popieriaus“ iššūkį. Vis dėlto smagiausiu iššūkiu tapo  „diena be kėdžių“, kadangi galėjome dirbti bei žaisti edukacinius žaidimus ant patogių pagalvėlių neformalioje aplinkoje.