Paskutinėmis spalio dienomis,  priešmokyklinės grupės vaikai sudalyvavo projekte „Vitaminų puokštė“. Dalyvaudami projekte vaikai turėjo išvardyti produktus, kurie priskiriami sveikai mitybai, bei tuos, kurių prie sveikos mitybos priskirti negalima. Vaikai tiksliai išvardijo produktus, kuriuose yra gausu vitaminų, sugebėjo apibūdinti kuo skiriasi sveikų bei nesveikų gaminių skoniai. Vaikai prisiminė, kodėl verta rinktis sveiką mitybą, bei nepamiršo paminėti, kad daržoves ir vaisius prieš valgant reikia gerai nuplauti.

Kartu su „Vitamine“- priešmokyklinės grupės auklėtoja, Lena Šilingiene, vaikai džiaugėsi bendru atliktu darbu ir linksmais žaidimais. Džiaugiamės sėkminga patirtimi ir dėkojame Kabiškių lopšeliui- darželiui už puikią idėją ir jos sėkmingą įgyvendinimą.