Kovo 13 d. mūsų mokykloje vyko Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų smiginio finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo mokiniai iš Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos, Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos bei Eitminiškių pagrindinės mokyklos.

Tarp mergaičių I-ąją vietą užėmė  Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla, II- ąją vietą Eitminiškių pagrindinė mokykla, III-ąją vietą Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos komanda.

Tarp berniukų I-ąją vietą užėmė Eitminiškių pagrindinės mokyklos mokiniai, II vietą Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos komanda ir III-ąją vietą Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla.

Dėkojame atsakingam už varžybų organizavimą ir mokinių paruošimą kūno kultūros vyresn. mokytojui Leonardui Jankovskiui.