13 marca w naszej szkole odbyły się finałowe zawody szkół podstawowych rejonu Wileńskiego w darcie – rzutu lotkami do tarczy. W zawodach wzięli udział przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy, Szkoły Podstawowej im. Czesława Miłosza w Pakienie, Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie oraz uczniowie Ejtminiskiej Szkoły Podstawowej.

Wśród dziewcząt I miejsce zajęły przedstawicielki Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie, II miejsce – dziewczęta z Ejtminiskiej Szkoły Podstawowej, II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy.

I miejsce wśród chłopców zajęli przedstawiciele Ejtminiskiej Szkoły Podstawowej, II miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie, III miejsce – przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy.

Dziękujemy Leonardowi Jankowskiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego odpowiedzialnemu za zorganizowanie zawodów w naszej szkole za odpowiedzialne przygotowanie uczniów.

itminiškių pagrindinės mokyklos mokiniai, II vietą Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos komanda ir III-ąją vietą Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla.

Dėkojame atsakingam už varžybų organizavimą ir mokinių paruošimą kūno kultūros vyresn. mokytojui Leonardui Jankovskiui.