Archive for Sausis, 2015

SENELIŲ ŠVENTĖ

Sausio 26 d. Eitminiškių pagrindinėje mokykloje vyko labai svarbių žmonių kiekvieno vaiko gyvenime - senelių šventė. Šią ypatingą dieną pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su savo pedagogėmis Ilona Makevič, Jadvyga Mikelevič ir Irena Olševska, paruošė seneliams meninę programą. Vaikai deklamuodami eilėraščius, dainuodami daineles ir vaidindami trumpus vaidinimus nuoširdžiai pasveikino savo senelius ir močiutes. Svečiai mažiesiems artistams negailėjo plojimų. Anūkai savo seneliams ir močiutėms įteikė rankų darbo atvirukus.

Po koncerto visų laukė labai linksmi žaidimai ir šokiai. Svečiai ir vaikai  visą dieną džiaugėsi vieni kitų draugija, daug šypsojosi, buvo laimingi. Vėliau vaikai su močiutėmis ir seneliais buvo pakviesti pasivaišinti arbata ir saldumynais. Šventės pabaigoje visi kartu dainavo senelių jaunystės dainas. Renginio dalyviai smagiai praleido laiką.

Šventės organizavimo tikslas buvo skatinti vaikus kurti kažką gražaus, parodyti savo meilę savo seneliams, palaikyti nuolatinį ryšį su artimaisiais. Tikimės, kad ši diena ilgai išliks vaikų ir senelių atmintyje. Brangiems Seneliams dar kartą linkime daug gražių akimirkų gyvenime, kad  visada didžiuotųsi savo anūkais!

Komentarai išjungti more...

DĖL NEPAGRĮSTŲ SKUNDŲ

Nuo 2014 metų spalio mėnesio Eitminiškių pagrindinė mokykla periodiškai yra apskundžiama netinkamu maitinimo organizavimu. Skundėjas , kuris pasirašo tėvų vardu, teigia, kad mokykla neturi visuomenės centro patvirtinto valgiaraščio, kad virėjų išsilavinimas neatitinka, o maisto produktai yra tiekiami iš kaimo parduotuvės, kuri prekiauja sugedusiu maistu. Yra teigiama, kad mokyklai tiekiami produktai, kuriu galiojimo terminas  baigiasi, o vaikai paruošto maisto nenori valgyti.

2015 m. sausio 9 diena Eitminiškių pagrindinės mokyklos tėvai buvo sukviesti į mokyklą pareikšti savo nuomonės apie nemokamo maitinimo organizavimą mokykloje.

Mokyklos administracija pateikė spalio mėnesį atliktos anoniminės apklausos rezultatų analizę. Rezultatai parodė, kad visi yra patenkinti mokyklos valgyklos maisto kokybe.

Maisto produktų tiekėjas  buvo atrinktas konkurso būdu ir sutiko su mokyklos keliamais reikalavimais. Mokyklos valgyklą nuolat tikrina Valstybės maisto ir veterinarijos tarnyba. Paskutinis patikrinimas vyko 2014 m. spalio 9 dieną. Pažeidimų nenustatyta, perspektyvinio valgiaraščio prisilaikoma visi produktai atitiko reikalavimu. Iki šiol nebuvo jokių skundų  nei apsinuodijimo atvejų susijusių su tiekiamo maisto kokybe. Tėvai nepažįsta žmogaus, iš kurio elektroninio pašto siunčiami šmeižikiški, nepagrįsti jokiais faktais skundai, kurie kenkia mokyklos  įvaizdžiui. Kyla abejonių, ar asmuo rašantis skundus, yra susijęs su mokyklos bendruomene. Manome, kad žmogus reiškiantis pretenzijas mokyklai, turėtų paviešinti savo asmenybę, o nesislėpti po anonimo kauke. Mes įtariame, kad prisidengiant mokinių tėvų vardu, siekiama  privačių interesų įgyvendinimo.

Tėvų komiteto nariai

Komentarai išjungti more...

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS MINĖJIMAS

Eitminiškių pagrindinės mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė už Lietuvos laisvę 1991 m. sausio 13 dieną kovojusius ir žuvusius žmones.

8 valandą prasidėjo pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Ant kiekvieno mokyklos lango sužibo žvakutė-baisiosios nakties laužų atspindys, tylos minute pagerbtas žuvusiųjų atminimas. Klasėse vyko pokalbiai, mokiniai pasakojo, ką apie šiuos įvykius girdėjo iš senelių, tėvų.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ padėjo suteikti prasmę Laisvės gynėjų dienos minėjimui mokykloje, paskatino jaunimą domėtis  už laisvę ir nepriklausomybę kovojusių žmonių, patyrusių sovietinio režimo represijas,  atsiminimais.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2015 Sausis
  P A T K P Š S
  « Lap   Vas »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress