Nuo 2014 metų spalio mėnesio Eitminiškių pagrindinė mokykla periodiškai yra apskundžiama netinkamu maitinimo organizavimu. Skundėjas , kuris pasirašo tėvų vardu, teigia, kad mokykla neturi visuomenės centro patvirtinto valgiaraščio, kad virėjų išsilavinimas neatitinka, o maisto produktai yra tiekiami iš kaimo parduotuvės, kuri prekiauja sugedusiu maistu. Yra teigiama, kad mokyklai tiekiami produktai, kuriu galiojimo terminas  baigiasi, o vaikai paruošto maisto nenori valgyti.

2015 m. sausio 9 diena Eitminiškių pagrindinės mokyklos tėvai buvo sukviesti į mokyklą pareikšti savo nuomonės apie nemokamo maitinimo organizavimą mokykloje.

Mokyklos administracija pateikė spalio mėnesį atliktos anoniminės apklausos rezultatų analizę. Rezultatai parodė, kad visi yra patenkinti mokyklos valgyklos maisto kokybe.

Maisto produktų tiekėjas  buvo atrinktas konkurso būdu ir sutiko su mokyklos keliamais reikalavimais. Mokyklos valgyklą nuolat tikrina Valstybės maisto ir veterinarijos tarnyba. Paskutinis patikrinimas vyko 2014 m. spalio 9 dieną. Pažeidimų nenustatyta, perspektyvinio valgiaraščio prisilaikoma visi produktai atitiko reikalavimu. Iki šiol nebuvo jokių skundų  nei apsinuodijimo atvejų susijusių su tiekiamo maisto kokybe. Tėvai nepažįsta žmogaus, iš kurio elektroninio pašto siunčiami šmeižikiški, nepagrįsti jokiais faktais skundai, kurie kenkia mokyklos  įvaizdžiui. Kyla abejonių, ar asmuo rašantis skundus, yra susijęs su mokyklos bendruomene. Manome, kad žmogus reiškiantis pretenzijas mokyklai, turėtų paviešinti savo asmenybę, o nesislėpti po anonimo kauke. Mes įtariame, kad prisidengiant mokinių tėvų vardu, siekiama  privačių interesų įgyvendinimo.

Tėvų komiteto nariai