Archive for Lapkritis 22nd, 2013

„Sveikatiada“

Projekto Sveikatiada renginiai vyko spalio 24 ir lapkričio 14 dienomis. Renginius 1 – 4 klasės mokiniams paruošė pradinių klasių mokytojos Ilona Makevič ir Jadvyga Mikelevič.

Mokiniai renginiui pasipuošė įvairia vaisių ir daržovių atributika. Kiekvienas mokinys pristatė savo vaisių ar daržovę. Veiklos metu mokiniai iš atneštų produktų (vaisių, daržovių, pieno produktų ir pan.) statė sveikos mitybos piramidę. Pačią piramidę padarė iš dėžių. Taipogi sužinojo daug įvairios informacijos apie tai, kaip sveikai maitintis. Atliko įvairias užduotis (vaisių ir daržovių mitingas, rebusai).

Iš tų pačių atneštų produktų pagamino sveikus vitaminizuotus patiekalus. Patiekalais vaišino kitus mokinius bei mokytojus.

Kartu su visa mokykla organizavo mėgstamiausio vaisiaus ar daržovės rinkimus. Rinkimuose dalyvavo visos mokyklos nariai. Mokykla išrinko mėgstamiausią vaisių – bananą.

Buvo surengta „vaisių ir daržovių biografijų“ pamoka, kurioje mokiniai susipažino su vaisių ir daržovių istorija.

Mokiniai smagiai leido laiką. Sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos.

Komentarai išjungti more...

Konkursas „Vitaminizuotas 2013“

Konkursas „Vitaminizuotas 2013 m.“ vyko spalio 24 dieną 11 val. ryte. Renginyje dalyvavo 1-4 klasės mokiniai, iš viso 14 vaikų. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Ilona Makevič ir Jadvyga Mikelevič.

Mokiniai veiklai-konkursui ruošėsi labai rimtai, stengėsi sugalvoti, koks patiekalas bus sveikiausias, kokių produktų galėtų atnešti patiekalui pagaminti. Konkurso dienai kiekvienas mokinys paruošė iš popieriaus savo mėgstamiausią daržovę ar vaisių ir taip pasipuošė tai dienai.

Mokytojos paruošė skaidres apie vitaminus. Paaiškino, kokie vitaminai yra tam tikrose daržovėse, vaisiuose. Mokiniai stengėsi įsiminti, pasižymėti sau. Paskui mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, spręsti rebusus.

Kitoje renginio dalyje mokiniai iš atneštų produktų stengėsi pagaminti vitaminizuotą patiekalą. Daugiausią mokiniai pagamino įvairių salotų iš kopūstų, burokėlių, obuolių, kriaušių, apelsinų ir kt.

Mokiniai buvo patenkinti, noriai dalyvavo veikloje. Stengėsi viską skaniai pagaminti ir gražiai pateikti. Renginį stebėjo PU grupės ir vyresniųjų klasių mokiniai su mokytojais.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2013 Lapkritis
  P A T K P Š S
  « Geg   Gru »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress