Projekto Sveikatiada renginiai vyko spalio 24 ir lapkričio 14 dienomis. Renginius 1 – 4 klasės mokiniams paruošė pradinių klasių mokytojos Ilona Makevič ir Jadvyga Mikelevič.

Mokiniai renginiui pasipuošė įvairia vaisių ir daržovių atributika. Kiekvienas mokinys pristatė savo vaisių ar daržovę. Veiklos metu mokiniai iš atneštų produktų (vaisių, daržovių, pieno produktų ir pan.) statė sveikos mitybos piramidę. Pačią piramidę padarė iš dėžių. Taipogi sužinojo daug įvairios informacijos apie tai, kaip sveikai maitintis. Atliko įvairias užduotis (vaisių ir daržovių mitingas, rebusai).

Iš tų pačių atneštų produktų pagamino sveikus vitaminizuotus patiekalus. Patiekalais vaišino kitus mokinius bei mokytojus.

Kartu su visa mokykla organizavo mėgstamiausio vaisiaus ar daržovės rinkimus. Rinkimuose dalyvavo visos mokyklos nariai. Mokykla išrinko mėgstamiausią vaisių – bananą.

Buvo surengta „vaisių ir daržovių biografijų“ pamoka, kurioje mokiniai susipažino su vaisių ir daržovių istorija.

Mokiniai smagiai leido laiką. Sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos.