Konkursas „Vitaminizuotas 2013 m.“ vyko spalio 24 dieną 11 val. ryte. Renginyje dalyvavo 1-4 klasės mokiniai, iš viso 14 vaikų. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Ilona Makevič ir Jadvyga Mikelevič.

Mokiniai veiklai-konkursui ruošėsi labai rimtai, stengėsi sugalvoti, koks patiekalas bus sveikiausias, kokių produktų galėtų atnešti patiekalui pagaminti. Konkurso dienai kiekvienas mokinys paruošė iš popieriaus savo mėgstamiausią daržovę ar vaisių ir taip pasipuošė tai dienai.

Mokytojos paruošė skaidres apie vitaminus. Paaiškino, kokie vitaminai yra tam tikrose daržovėse, vaisiuose. Mokiniai stengėsi įsiminti, pasižymėti sau. Paskui mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, spręsti rebusus.

Kitoje renginio dalyje mokiniai iš atneštų produktų stengėsi pagaminti vitaminizuotą patiekalą. Daugiausią mokiniai pagamino įvairių salotų iš kopūstų, burokėlių, obuolių, kriaušių, apelsinų ir kt.

Mokiniai buvo patenkinti, noriai dalyvavo veikloje. Stengėsi viską skaniai pagaminti ir gražiai pateikti. Renginį stebėjo PU grupės ir vyresniųjų klasių mokiniai su mokytojais.