Įgyvendinant projektą „Svajonių medis“, mums pavyko  sužinoti, apie ką gi  svajoja šiuolaikiniai vaikai.

Projekto rezultatai parodė, kad žaislų per daug nebūna. Dažniausiai vaikai svajoja apie žaisliukus. Vaikų svajonių įgyvendinimas mūsų projekte užėmė pirmąją vietą, todėl padarėme išvadą, kad žaislai – tai tikrai neatsiejama vaikų ir vaikystės dalis, jie vaikui reikalingi, kaip galimybė vystytis, pažinti ir tyrinėti pasaulį. Natūralu, kad vaikams įdomiausi yra tie žaislai, kuriuos mato per televiziją ar iliustruoja populiarių animacinių filmų herojus. Bet svarbiausia yra tai, kad žaislai netaptų  tėvų dėmesio kompensacija, o tikrai padėtų  vaikui tyrinėti pasaulį. Vaikui svarbiausia yra tėvų meilė, dėmesys ir kartu leidžiamas laikas. Pasistenkime to nepamiršti.

Antroje vietoje yra svajonės apie keliones su visa šeima ir svajonės apie broliuką arba sesutę.

Trečioje vietoje svajonės apie gyvūnėlius ir naujus draugus.

Norėčiau tarti nuoširdų AČIŪ kiekvienai auklėtojai  prisidėjusiai prie projekto „Svajonių medis“. Jūsų dėka galėjome pasekti savo tikslą ir sužinoti apie šiuolaikinių vaikų svajones.
AČIŪ, jog džiuginate savo vaikus ir dalinatės savo gerumu!

„Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms“, Džonas Kenedis.