Archive for Gruodis, 2017

Prakartėlės šventė

Gruodžio 21 dieną tradiciškai mokykloje vyko Prakartėlės šventė. Mokiniai paruošė vaidinimą. Šventėje dalyvavo tėvai, mokiniai, mokytojai, kunigas Juzef Makuc, Nemenčinės seniūnas Edvard Puncevič. Šventės pabaigoje kunigas Juzefas Makuc pakvietė bendrai maldai. Šventinę programą paruošė mokytojos Božena Liachovič ir Lucija Višnevska.

Komentarai išjungti more...

,,GRAŽI ŠYPSENA”

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo dantų ėduonies prevencijos projekte ,,GRAŽI ŠYPSENA”, kuris vyko rugsėjo 26 d.- gruodžio 20 d. Projekto organizatorius- Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Projekto tikslas- gerinti vaikų burnos sveikatą, mokyti taisyklingai prižiūrėti dantukus.
Projekto metu vaikai turėjo galimybę daug sužinoti apie tai, kas padeda apsaugoti dantukus nuo gedimo ir kaip juos teisingai valyti, kad turėti sveikus dantukus. Vaikų ugdymas vyko per žaidimą ir kūrybą.
Gruodžio 8 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių tėvams buvo suorganizuotas susitikimas su odontologe, kurį pravedė paskaitą ,,Vaikų burnos sveikata“. Tėveliai buvo supažindinti su sveikos mitybos pagrindais atkreipiant dėmesį į žalingą cukraus naudojimą.
Projekto ,,Graži šypsena” mūsų mokykloje atsakingas asmuo- priešmokyklinio ugdymo pedagogė Irena Olševska.

Komentarai išjungti more...

Marie Sklodovskos Curie 150-ųjų gimimo metinių minėjimas

Gruodžio 13 diena mūsų mokykloje vyko renginys skirtas Marie Sklodovskos Curie 150 metų gimimo metinėms paminėti. Jame dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. 10 klasės mokiniai Greta Liachovič i Arnold August paruošė prezentaciją apie Marie Curie gyvenimą, profesinį kelią. Taip pat remdamiesi prezentacija, paruošė klausimus viktorinai į kuriuos mokiniai atsakinėjo. Viktorinos laimėtojai: 1 vietą užėmė Emilija Šimak, 2 vietą – Dominyka Lapkovska, 3 vietą – Andželika Naruševič. Džiugu, kad mūsų mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo renginyje.

Renginį paruošė fizikos mokytoja Jadvyga Mikelevič ir chemijos mokytoja Edita Verkovska.

Komentarai išjungti more...

„Kalėdinės dovanos“

Gruodžio 7 d. mūsų mokykloje lankėsi draugai iš Lenkijos. Atvyko organizatoriai iš Bydgoščio miesto, kurie vykdo akciją „Kalėdinės dovanos“. Mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos, surengė svečiams trumpą koncertą. Priešmokyklinė grupė taip pat pasveikino svečius su daina. Kiekvienam mokiniui  buvo įteiktas saldumynų maišas.

Esame dėkingi Lenkijos tautiečiams už jų pagalbą, gerumą, supratimą ir dosnumą.

Komentarai išjungti more...

Pirmokų krikštinos

Gruodžio 1 d. mūsų mokyklos pirmokai turėjo svarbų renginį. Mokiniai pristatė trumpą programą, kurią parengė pradinių klasių mokytoja Mikielewicz Jadwiga. Mokiniai  parodė, kokių įgūdžių ir žinių įgavo per pirmuosius mokyklinio ugdymo mėnesius. Paaiškėjo, kad jie jau gali gražiai dainuoti ir skaityti eilėraščius, taip pat spręsti įvairias užduotis. Direktorės  pavaduotoja Božena Liachovič kartu su pirmokų auklėtoja Jadvyga Mikelevič , „pakrikštijo“ pirmokus. Mokiniai pažadėjo būti gerais moksleiviais, rūpintis savo klasės ir mokyklos garbe. Tokiu būdu pirmokai buvo oficialiai įtraukti į mūsų mokyklos mokinių bendruomenę, o šio fakto patvirtinimas – mokiniams skiriami atminimo diplomai. Šiame renginyje dalyvavo 2-4 klasių moksleiviai  ir priešmokyklinė grupė. Renginys visiems paliko didelį įspūdį, kuris išliks jų atmintyje dar ilgai. Po renginio visi svečiai buvo pavaišinti šventiniu tortu.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2017 Gruodis
  P A T K P Š S
  « Lap   Sau »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress