Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo dantų ėduonies prevencijos projekte ,,GRAŽI ŠYPSENA”, kuris vyko rugsėjo 26 d.- gruodžio 20 d. Projekto organizatorius- Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Projekto tikslas- gerinti vaikų burnos sveikatą, mokyti taisyklingai prižiūrėti dantukus.
Projekto metu vaikai turėjo galimybę daug sužinoti apie tai, kas padeda apsaugoti dantukus nuo gedimo ir kaip juos teisingai valyti, kad turėti sveikus dantukus. Vaikų ugdymas vyko per žaidimą ir kūrybą.
Gruodžio 8 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių tėvams buvo suorganizuotas susitikimas su odontologe, kurį pravedė paskaitą ,,Vaikų burnos sveikata“. Tėveliai buvo supažindinti su sveikos mitybos pagrindais atkreipiant dėmesį į žalingą cukraus naudojimą.
Projekto ,,Graži šypsena” mūsų mokykloje atsakingas asmuo- priešmokyklinio ugdymo pedagogė Irena Olševska.