Gruodžio 1 d. mūsų mokyklos pirmokai turėjo svarbų renginį. Mokiniai pristatė trumpą programą, kurią parengė pradinių klasių mokytoja Mikielewicz Jadwiga. Mokiniai  parodė, kokių įgūdžių ir žinių įgavo per pirmuosius mokyklinio ugdymo mėnesius. Paaiškėjo, kad jie jau gali gražiai dainuoti ir skaityti eilėraščius, taip pat spręsti įvairias užduotis. Direktorės  pavaduotoja Božena Liachovič kartu su pirmokų auklėtoja Jadvyga Mikelevič , „pakrikštijo“ pirmokus. Mokiniai pažadėjo būti gerais moksleiviais, rūpintis savo klasės ir mokyklos garbe. Tokiu būdu pirmokai buvo oficialiai įtraukti į mūsų mokyklos mokinių bendruomenę, o šio fakto patvirtinimas – mokiniams skiriami atminimo diplomai. Šiame renginyje dalyvavo 2-4 klasių moksleiviai  ir priešmokyklinė grupė. Renginys visiems paliko didelį įspūdį, kuris išliks jų atmintyje dar ilgai. Po renginio visi svečiai buvo pavaišinti šventiniu tortu.