Gegužės  29 dieną mūsų mokiniai lankėsi Sužionių seniūnijoje. Bendruomenės namuose, kurie taip pat yra Nemenčinės daugiafunkcinio centro filialas buvo surengtas koncertas, skirtas Motinos dienai.

Koncertą pradėjo patys mažiausi Eitminiškių pagrindinės mokyklos vaikai vadovaujami I. Olševskos. Vaikai deklamavo eile, dainavo. Didžiausią  įspūdį paliko Juliano Tuvimo eilėraščio ,,Garvežys“ inscenizacija. Žiūrovai negailėjo plojimų mažiesiems.

Vyresniųjų klasių mokiniai parengė pasakos ,,Pelenė“ šiuolaikinę versiją. Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja Žaneta Gasperovič. Žiūrovai susidomėję stebėjo pasirodymą.

Koncertą vainikavo dainos mamai, kurioms akomponavo muzikos mokytoja L. Višnevska.

Antroje koncerto dalyje pasirodė jaunimo vokalinis ansamblis ,,Lady Rock“ bei kapela iš Vilniaus ,,Auksinis ruduo“.

Po koncerto visi galėjo apžiūrėti Eitminiškių pagrindinės mokyklos mokinių darbų parodą ,,Tau, mamyte“.