Archive for Birželis, 2016

Su kalba per pasaulį

Eitminiškių pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas savivaldybės vaikų socializacijos projektas – 5 dienų vaikų vasaros stovykla mokyklos 1-5 klasių mokiniams. Organizuojant vasaros poilsio stovyklas siekiama pasirūpinti vaikų turiningu laisvalaikiu. Stovykla buvo pavadinta “ Su kalba per pasaulį“. Pagrindinis projekto tikslas – organizuoti kūrybingą ir prasmingą poilsį, mokyti vaikus užmegzti draugiškus santykius, ugdyti fizinį aktyvumą, muzikalumą, meilę gamtai ir grožiui, supažindinti su Europos šalių kultūra, kraštovaizdžiu. Stovyklos atidarymo dieną vaikai susipažino su Anglija, Vokietija, Italija ir Rusija. Mokiniai nupiešė kiekvienos šalies plakatą bei pristatė jį. Projekto vadovė anglų kalbos mokytoja Ana Palcevienė papasakojo apie kiekvienos šalies kultūrą, tradicijas bei simbolius. Antrą dieną buvo skirta meniniam darbui iš makaronų. Mergaitės padarė gražius papuošalus , berniukai paveikslėlius. Trečią dieną mokiniai dainavo ir šoko karaoke įvairiomis kalbomis. Mokiniai buvo kupini emocijų ir džiaugsmo. Po pietų vaikai darė vasarines skrybėles. Kiekvienas vaikas parodė savo fantaziją bei meistriškumą. Ketvirta diena buvo skirta pažintinei kelionei. Mokiniai aplankė Raudondvario dvarą, „verkiančią uolą“ bei puikiai praleido laiką Neries upės pakrantėje. Penkta diena buvo skirta apibendrinimui. Mokiniai sukūrė gražius atvirukus. Stovyklos užsiėmimus vedė anglų kalbos mokytoja Ana Palcevienė, Irena Olševska bei mokytojo padėjėja Ilona Kabelis.

Komentarai išjungti more...

„Vilties angelas“

Birželio 2 dieną Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinėje mokykloje siekiant paminėti  75-ąsias pirmųjų trėmimų metines, buvo organizuota pilietinė iniciatyva „Vilties angelas“. Renginyje dalyvavo 6 – 10 klasių mokiniai ir mokytojai.  Istorijos mokytoja, Božena Liachovič, papasakojo dalyviams apie istorinius įvykius susijusius su  žmonių trėmimu iš Lietuvos, priminė mokiniams, kad šiemet 75 – tosios pirmųjų trėmimų metinės. Mokiniai buvo paskatinti pasidomėti savo giminaičių, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos, istorijomis.

Kartu su mokytojais mokiniai paruošė iš popieriaus angelus-šių metų minėjimo simbolį, kurie buvo įsmeigti į gėlyną prie mokyklos. Tylos minute buvo pagerbti visi, kurie negrįžo į Lietuvą.

Komentarai išjungti more...

Koncertas Sužionyse

Gegužės  29 dieną mūsų mokiniai lankėsi Sužionių seniūnijoje. Bendruomenės namuose, kurie taip pat yra Nemenčinės daugiafunkcinio centro filialas buvo surengtas koncertas, skirtas Motinos dienai.

Koncertą pradėjo patys mažiausi Eitminiškių pagrindinės mokyklos vaikai vadovaujami I. Olševskos. Vaikai deklamavo eile, dainavo. Didžiausią  įspūdį paliko Juliano Tuvimo eilėraščio ,,Garvežys“ inscenizacija. Žiūrovai negailėjo plojimų mažiesiems.

Vyresniųjų klasių mokiniai parengė pasakos ,,Pelenė“ šiuolaikinę versiją. Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja Žaneta Gasperovič. Žiūrovai susidomėję stebėjo pasirodymą.

Koncertą vainikavo dainos mamai, kurioms akomponavo muzikos mokytoja L. Višnevska.

Antroje koncerto dalyje pasirodė jaunimo vokalinis ansamblis ,,Lady Rock“ bei kapela iš Vilniaus ,,Auksinis ruduo“.

Po koncerto visi galėjo apžiūrėti Eitminiškių pagrindinės mokyklos mokinių darbų parodą ,,Tau, mamyte“.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2016 Birželis
  P A T K P Š S
  « Geg   Spa »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress