Archive for Balandis 3rd, 2015

DAŽYMAS VAŠKU

Velykos su savo smagia tradicija dažyti kiaušinius visuomet gražina į vaikystę. Tai puiki proga susiburti ir pasitelkus kūrybingumą ir keletą pagalbinių priemonių smagiai praleisti laiką.

Balandžio 2 d. mūsų mokykloje susibūrė norintieji išbandyti Velykinių kiaušinių dažymo ir dekoravimo vašku technikos – vyko technologijos mokytojos Lucijos Višnevskis praktinis užsiėmimas technologijų mokytojams „Kiaušinių marginimas vašku“. Užsiėmime dalyvavo Sužionių, Kalvelių, Zujūnų mokyklų technologijų ir mūsų mokyklos įvairių dalykų mokytojai. Užsiėmimo pradžioje apžvelgėme prezentaciją, susipažinome su marginimo įrankiais ir kitomis subtilybėmis – kiaušinio ir vaško temperatūrą, spalvų reikšmę, ornamentais. Bet teorija yra teorija o praktikoj viskas atrodė kitaip, ne kiekvienam braukiant lukštą iš karto pavyko išgauti norimą ornamentą – tai vaškas atšoka, tai nutįsta, tai adatėlė „nenori“ piešt, kartais atrodėme kaip mūsų mokiniai. Pora valandų prabėgo labai greitai ir gavom labai gražų rezultatą, dauguma nusprendė namuose padaryti Velykų medelį su vašku dažytais margučiais.

Komentarai išjungti more...

ŽEMĖS DIENA

Kovo 20 d. mūsų mokykloje vyko tradicinė žemės dienos minėjimo šventė. Mokiniai nupiešė plakatus aplinkosaugos tematika, jaunesni dalyvavo ekologinėje viktorinoje, vyresni- pasitikrino savo žinias ekologiniame teste.

Konkursų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir saldumynais. Po to vyko mokinių  vaidinimas „Žalioji Kepuraitė“, kuri paruošė mokyklos teatro būrelio vadovė Božena Liachovič.

Pabaigoje vyko filmo apie žemė – „Namai“seansas.

Renginį organizavo geografijos mokytoja Irena Jančiauskienė ir biologijos mokytojas Marek Kubiak.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2015 Balandis
  P A T K P Š S
  « Kov   Geg »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress