Velykos su savo smagia tradicija dažyti kiaušinius visuomet gražina į vaikystę. Tai puiki proga susiburti ir pasitelkus kūrybingumą ir keletą pagalbinių priemonių smagiai praleisti laiką.

Balandžio 2 d. mūsų mokykloje susibūrė norintieji išbandyti Velykinių kiaušinių dažymo ir dekoravimo vašku technikos – vyko technologijos mokytojos Lucijos Višnevskis praktinis užsiėmimas technologijų mokytojams „Kiaušinių marginimas vašku“. Užsiėmime dalyvavo Sužionių, Kalvelių, Zujūnų mokyklų technologijų ir mūsų mokyklos įvairių dalykų mokytojai. Užsiėmimo pradžioje apžvelgėme prezentaciją, susipažinome su marginimo įrankiais ir kitomis subtilybėmis – kiaušinio ir vaško temperatūrą, spalvų reikšmę, ornamentais. Bet teorija yra teorija o praktikoj viskas atrodė kitaip, ne kiekvienam braukiant lukštą iš karto pavyko išgauti norimą ornamentą – tai vaškas atšoka, tai nutįsta, tai adatėlė „nenori“ piešt, kartais atrodėme kaip mūsų mokiniai. Pora valandų prabėgo labai greitai ir gavom labai gražų rezultatą, dauguma nusprendė namuose padaryti Velykų medelį su vašku dažytais margučiais.