Archive for Kovas, 2014

Žemės diena mūsų mokykloje

Šiandien, 2014 -03 – 21 d. vyko žemės dienos minėjimo renginys, kurį organizavo geografijos vyresn. mokytoja Irena Jančiauskienė ir biologijos mokytoja Anna Tondrik.

5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, konkursuose ir žaidimuose.

Mokiniai susipažino su žemės dienos idėja ir istorija Lietuvoje ir pasaulyje, su žinomo Lietuvos gamtininko Tado Ivanausko biografiją ir nuopelnais. Po to dalyvavo ekologinėje viktorinoje, kur pasitikrino savo žinias.

Mažoje laboratorijoje savarankiškai atliko biologinius bandymus, surinko dėlionių „Dantis“ ir atliko testą  „Sveiki dantys – graži šypsena“. Po to dalyvavo žaidime „Gyvūnijos  pasiskirstymas pasaulio žemėlapyje“.

Renginio pabaigoje buvo geografinio – gamtinio filmo „Neįprastos vietovės žemyje“ seansas.

Žemės dienos minėjimas leido mokiniams susipažinti kitaip su gamtos mokslų dalykais.

Komentarai išjungti more...

Anglų kalbos savaitė

Šiais mokslo metais  nuo kovo10 d. iki kovo 14 d. vyko anglų kalbos savaitės renginiai, kuriuose dalyvavo 2-10  klasių mokiniai.

Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti moksleivius anglų kalba, jos kultūra, istorija bei britų tradicijomis.

Pirmadienį mokyklai specialiai parengtame informaciniame stende buvo pristatyta savaitės programa.

Visa savaitė antro aukšto kolidoriuje buvo surengta apie Didžiojį Britaniją nuotraukų  paroda, o 1-3 klasės kabinėtas buvo papuoštas įvairiais angliškais žodžiais.

Kovo 10 d. per šešta ir septynta pamokas kolidoriuje vyko mokytojos Anos  Palcevienės suorganizuota paskaita „Great Britain“ („Didžioji Britanija“), kurios metu pranešimus skaitė 10 klases  mokiniai, visa mokyklos bendruomenė žiūrėjo filmą apie Greit Britain. Tai buvo puiki galimybė dar  kartelį prisiminti Britanijos istoriją bei  pagrindinius faktus apie šios šalies kultūrą bei geografiją.

Triečiadienį per trečią ir šeštą pamokas  vadovaujant mokytojai Anai Palcevienei  vyko  2-10 klasėms užduotys raštu. Užduotys buvo paruošti atižvelgent į mokinių lygį. Mokiniai turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo įgūdžius.

Paskutinę anglų kalbos savaitės renginių dieną apvainikavo viktorina „Hello, Britain“ („Sveika, Britanija“), kurioje dalyvavo taip pat visi mokiniai.  Mokiniai rungėsi atlikinėdami įvairias su Didžiosios Britanijos istorija bei  kultūra susijusias užduotis.  Komandas vertino ir atsakymus komentavo anglų kalbos mokytoja. Visos viktorinoje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos prizais bei diplomais.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2014 Kovas
  P A T K P Š S
  « Vas   Rgp »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress