Šiandien, 2014 -03 – 21 d. vyko žemės dienos minėjimo renginys, kurį organizavo geografijos vyresn. mokytoja Irena Jančiauskienė ir biologijos mokytoja Anna Tondrik.

5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, konkursuose ir žaidimuose.

Mokiniai susipažino su žemės dienos idėja ir istorija Lietuvoje ir pasaulyje, su žinomo Lietuvos gamtininko Tado Ivanausko biografiją ir nuopelnais. Po to dalyvavo ekologinėje viktorinoje, kur pasitikrino savo žinias.

Mažoje laboratorijoje savarankiškai atliko biologinius bandymus, surinko dėlionių „Dantis“ ir atliko testą  „Sveiki dantys – graži šypsena“. Po to dalyvavo žaidime „Gyvūnijos  pasiskirstymas pasaulio žemėlapyje“.

Renginio pabaigoje buvo geografinio – gamtinio filmo „Neįprastos vietovės žemyje“ seansas.

Žemės dienos minėjimas leido mokiniams susipažinti kitaip su gamtos mokslų dalykais.