Balandžio 21 dieną mūsų darželinukai ir pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę stebėti teatro spektaklį „Trys princesės ant smėlio grūdelio“, kuris vyko Nemenčinės kultūros centre.
Spektaklis vaikams suteikė daug emocijų, jaudulio ir džiaugsmo, o kartu tapo vertinga pamoka apie svarbias vertybes. Pastatymas skatino toleranciją, empatiją, atskleidė bendradarbiavimo svarbą. Spalvinga scenografija, įdomus siužetas ir puiki aktorių vaidyba žadino jaunųjų žiūrovų vaizduotę bei skatino susimąstyti.
Svarbi spektaklio dalis buvo ir ekologinis ugdymas. Vaikai galėjo įsitikinti, kaip svarbu rūpintis gamta ir kaip kasdieniai pasirinkimai veikia mus supančią aplinką.
Išvyka buvo ne tik patraukli pažinties su menu forma, bet ir vertinga ugdomoji patirtis. Mokiniai grįžo kupini įspūdžių, įkvėpimo ir teigiamų emocijų. Tokie renginiai parodo, kad mokymasis per kultūrą ir meną gali būti labai įdomus bei įtraukiantis.
Pradinių klasių mokytoja Božena Liachovič









