Mankštiados renginys vyko mūsų mokykloje vasario 11 dieną. Renginyje dalyvavo 1-4 klasės mokiniai ir priešmokyklinės grupės mokiniai.

Renginio pradžioje mokiniai buvo supažindinami su fizinio aktyvumo piramide. Piramidė buvo tik šablonas, o mokiniai turėjo ją užpildyti.

Aktyvią renginio dalį mokiniai pradėjo apšilimu. Vyresnieji mokiniai rodė įvairius pratimus kūnui apšilti. Toliau pagal pateiktą video įrašą mokiniai susipažino su kovos menų judesiais. Bandė atlikti įvairius judesius. Vienas mokinys, kuris lankė kovos menų sekciją parodė naujesnių judesių.

Kita dalis vyko sporto salėje, kur mokiniai varžėsi tarpusavyje estafečių rungtyse.

Mokiniai smagiai leido laiką, rungtyse stengėsi savo jėgas išbandytų visi. Stengėmės taip organizuoti varžybas-žaidimus, kad nebūtų pralaimėjusių.