Birželio 1 d. Eitminiškių  pagrindinėje  mokykloje vyko „Šeimos šventė“. Šeima vaikui – neįkainuojamas turtas. Iš šeimos atsinešame gebėjimus mylėti, padėti kitam, suprasti ir užjausti. Išmokstame džiaugtis, kai sekasi pačiam ir kai sekasi kitam. Kiekvienam vaikui jo šeima yra unikali, neįkainojama, ji suteikia jėgų ir įkvėpimo. Mokyklos ir mokinių šeimų glaudus bendradarbiavimas padeda išskleisti sparnus mūsų patiems mažiausiems ir svarbiausiems žmogučiams-vaikams.

Mūsų pradinukai parengė šventinę programą, kuria džiaugėsi ir gėrėjosi tėveliai, mokytojai, mokyklos bendruomenė. Skambėjo dainos ir eilėraščiai. Vaikų  sveikinimai mamai ir tėčiui buvo kupini meilės, gerumo, laimės, džiaugsmo ir šilumos. Džiaugiamės, kad šeimos tradicijos yra puoselėjamos ir svarbios kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui.