Senelių  diena – tai ypatinga diena, kai mokiniai kviečia į šventę Senelius. Sausio 26 d. priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių 1-4 vaikai pasitiko mylimus senelius mokykloje. Šventės metų skambėjo nuoširdūs sveikinimai, dainos ir šokiai. Žiūrovai negailėjo plojimų. Veiduose spindėjo nuoširdžios šypsenos, džiaugsmas ir pasididžiavimas vaikais. Pradinių klasių mokiniai parodė mini- spektaklį „Babuszki – staruszki“. Senelius nudžiugino rankų darbo gėlės. Mokyklos direktorė padėkojo   už dalyvavimą šventėje, linkėjo seneliams sveikatos, taip pat dėkojo mokiniams už puikų pasirodymą. Šventės pabaigoje visi vaišinosi arbata ir saldumynais. Visi dalijosi šventės įspūdžiais, močiutės pasakojo linksmas istorijas. Ir pažadėjo dalyvauti šventėje ir kitais metais.