2,3 ir 4 klasės mokiniai keturias savaites dalyvavo projekte „Pradinukų lyga“, kurį organizavo Lietuvos masinio futbolo asociacija. Projekto organizatoriai metė iššūkį, ar gali mokinys per dieną suvalgyti mažiau nei 3 saldainius? Suvalgyti per diena bent vieną vaisių ar daržovę?  Kiek laiko skiria savo aktyviai fizinei veiklai? Kiekvieną savaitę per fizinio ugdymo pamokas ir namuose  vaikai atliko iššūkyje nurodytas užduotis ir už jų įvykdymą rinko individualius taškus. Juos žymėjo savo asmeninėje „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ knygutėje. Aktyviausi vaikai buvo apdovanoti specialiais prizais – sportiniais krepšiais ir gertuvėmis. Už aktyvų dalyvavimą visi mokiniai buvo apdovanoti diplomais.