Lenkų kalbos savaitė mūsų mokykloje prasidėjo diktantu. Diktanto tekstas buvo apie Lenkiją, kuris priminė Lenkijos istoriją.

Vyko skaitymo konkursas. Mokiniai skaitė Adomo Mickevičiaus kūrybą. Gabrielė Šileiko pradinių klasių mokiniams perskaitė A. Mickevičiaus baladę ,,Tėvo sugrįžimas“. Baladėms iliustracijas piešė 5-10 klasių mokiniai, kurių darbai papuošė mokyklos stendą.

Šventinio minėjimo metu giedojome Lenkijos himną, klausėmės ir dainavome patriotines  dainas, buvo pristatytos skaidrės apie J. Pilsuckio gyvenimą, mokyklos direktorė R. Kutyš apdovanojo mokinius, kurie geriausiai parašė diktantą.

Lapkričio 11 dieną vyko netradicinė lenkų kalbos pamoka Jelenskių dvare Glinciškėse.  Apžiūrėjome parodą, skirtą Varšuvos mūšiui, žiūrėjome J.Šostko dokumentinį filmą, diskutavome.

Lenkų kalbos savaitė kiekvieno širdyje paliko neišdildomą įspūdį.