Balandžio 13 d. Eitminiškių pagrindinėje mokykloje vyko Eitminiškių vidurinės mokyklos abiturientų susitikimas. Buvo pakviesti ir mokytojai, kurie yra dirbę šioje mokykloje. Renginį savo buvimu pagerbė svečiai iš Lenkijos: Glogovo  Malopolskio burmistras Pavel Baj bei burmistro pavaduotojas Ježy Komaniecki. Šventę pristatymu „Eitminiškių pagrindinė mokykla – Šiandien ir rytoj“ pradėjo mokyklos direktorė Regina Kutyš. Tokiu būdu susirinkusieji galėjo giliau pažinti mokyklos istoriją  bei pažiūrėti nuotraukas, kuriose buvę abiturientai pažino save ir savo mokytojus. Vėliau svečiai klausėsi mokinių koncerto. Po pasirodymo pasisakyti galėjo svečiai.
Tolima ir artima istorija, įrašyta į kiekvieno absolvento gyvenimo scenarijų, dar ilgai skambėjo mokyklos koridoriuose.
Antroje susitikimo dalyje buvę mokiniai galėjo apžiūrėti mokyklą. Buvo gera proga parodyti kaip pasikeitė mokykla.
Susitikimas prabėgo jaukioje ir džiaugsmingoje aplinkoje.

Susitikimas prabėgo jaukioje ir džiaugsmingoje aplinkoje.