Birželio 8 d. mūsų mokykloje vyko paskutinio skambučio šventė. Ceremoniją tradiciškai pradėjo 10 ir 9 klasių mokiniai sušokdami polonezą. Dešimtokus  eilėraščiu ir dainele sveikino pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniai. Absolventai  įteikė simbolinį mokyklos raktą ir testamentą devintokams. Jie kitais mokslo metais atstovaus mūsų mokyklai visose šventėse. Direktorė įteikė mokiniams diplomus už konkursus ir aktyvią veiklą mokyklos bendruomenės labui.

Absolventai padėkojo administracijai, mokytojams, tėvams, auklėtojams ir visiems darbuotojams už  palaikymą bei atsisveikino su jaunesniaisiais kolegomis. Keliai jau išsiskiria ir kiekvienas tęsia savo kelią, siekdamas savo tikslo.

Esame labai dėkingi poniai Elžbietai Klukowskai už choreografijos pamokas ir už mūsų mokinių paruošimą polonezui. Bendradarbiavimą šioje srityje planuojame tęsti ir ateinančiais metais, o tai reiškia, kad ir kitais mokslo metais mūsų mokiniai turės šokių užsiėmimus.