Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. Su mokiniais vyko pokalbiai apie mūsų gyvenamąją vietovę, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, kokius tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius stebime savo kasdieniniame gyvenime. Buvo analizuojama, kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam bei kitokiam.

Pradinių klasių mokiniai su klasės auklėtoja Ivona Šimak sukūrė Tolerancijos miesto maketą, o vyresnieji mokiniai piešė miesto, kuriame norėtų gyventi, piešinius.

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas,  pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Būkime tolerantiški!