Rudeninė gamta visada traukia savo spalvų įvairove. Todėl  nusprendėme  iš jos siūlomų dovanų savo rankomis padaryti ką nors gražaus, įdomaus, originalaus.

Rudeninių gamtinių medžiagų yra labai įvairių: medžio žievės, šakelės, akmenukai, kankorėžiai, uogos, riešutai, kaštonai, lapai, gėlių žiedai. Pasitelkus fantaziją galima sukurti daug nuostabių dalykų.

Šį kartą kartu su vaikais ir jų tėveliais įvykdėme  projektą „Linksmoji rudens abėcėlė“. Vaikai su tėvų pagalbą papuošė abėcėles raideles iš rudeninės medžiagos. Ugdytiniai, atlikdami kūrybinius darbelius, įsiminė, pakartojo daug raidžių, analizavo savo vardo raides, lavino smulkiąją motoriką. Visa tai bus reikalinga jiems mokantis skaityti ir rašyti.

Visos raidės gražios, bet visos skirtingos.

Smagu buvo visiems: vaikučiams, jų tėveliams, auklėtojoms ir visai darželio bendruomenei pasižiūrėti į papuoštas  raideles. Raideles padovanosime mūsų logopedei.  Foto galerijoje  galima išvysti įvairiausių raidelių. Čia kiekvienas ugdytinis ir jo tėveliai gali atrasti savo papuoštą raidę.

Dėkojame gražų bendradarbiavimą.