Eitminiškių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai su kūno kultūros mokytoju Pavelu Dainarovič  ir lietuvių kalbos mokytoja  Inga Čeponiene dalyvavo kultūros paso renginyje ,,Aplink pasaulį  per 90 minučių“, kuris vyko VŠĮ ZOOPARK Vilniuje.

Mokiniai stebėjo zoologijos sode gyvenančius egzotinius gyvūnus, kurių ,,Zooparke“ yra virš 60 rūšių. Iš arti pamatė vieną mažiausių primatų pasaulyje-nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinus lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje, spalvotąsias papūgas loriketas ir dar daug kitų šaltakraujų gyvūnų, vabzdžių. Zooparko  edukologas papasakojo vaikams apie čia esančius gyvūnus.

Vaikai patyrė naujų įspūdžių ypatingoje erdvėje, teigiamų emocijų ir nepamirštamų akimirkų.