Balandžio  penktą dieną Eitminiškių pagrindinėje mokykloje vyko zoninis lenkų kalbos rašymo konkursas ,,Rašybos meistrai‘‘ bei ,,Mini olimpiada“. Mokykloje lankėsi trisdešimt devyni mokiniai iš gretimų mokyklų: Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos, Paberžės Šv. S. Kostkos  gimnazijos, Visulaukės mokyklos-daugiafunkcinio centro Šv. S. Kostkos  gimnazijos filialo, Bezdonių  J. Slovackio gimnazijos, Sužionių pagrindinės mokyklos.

,,Rašybos meistrų“ nugalėtojais tapo : Martin Gasperovič (5 kl.), Izabela Byček (6 kl.), Tomas Petkevičius (7 kl.) (mokytoja I. Karpavičienė), Agnieška Girdzevič (6 kl.) (mokytoja A. Sudenis) ir Živilė Sokolovskytė (7 kl.) (mokytoja I. Komar) iš Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos; Ariana Puncevičiūtė (6 kl.) (mokytoja A. Bartoško) iš Paberžės Šv. S. Kostkos gimnazijos; Joana Dacevič (7 kl.) (mokytoja E. Klimaševska) iš Bezdonių J. Slovackio gimnazijos.

Aštuntų klasių mini olimpiados laureatais tapo: Artur Kondratovič (mokytoja A. Maciulevič) iš  Bezdonių J. Slovackio gimnazijos; Beata Šileikaitė ( mokytoja K. Sniežko) iš Visalaukės mokyklos-daugiafunkcinio centro Šv. S. Kostkos  gimnazijos filialo; Anastasija Kuršukaitė (mokytoja A. Sudenis) iš Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos bei Dominyka Lapkovska (mokytoja L. Kadzevič)  iš Eitminiškių pagrindinės mokyklos.

G1 ir G2 klasių mini olimpiados nugalėtojai: Karolina Bartoško (G1 kl.) (mokytoja A. Bartoško) iš Paberžės Šv. S. Kostkos gimnazijos; Paulina Mackevič ir Agnieška Kovalevska (G1 kl.) (mokytoja E. Klimaševska) iš Bezdonių  J. Slovackio gimnazijos; Monika Losinska (G2 kl.) (mokytoja A. Sudenis) iš Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos bei Emilia Šimak (mokytoja I. Šimak)  iš Eitminiškių pagrindinės mokyklos.

Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės rajoniniame etape.