Minint Lietuvos Nepriklausomybės 100- metį prisijungėme prie projekto „Apkabinkime Žemę“ organizuoto renginio „Lietuva dėkoja“. Padėkojome Venesuelai, kuri 1991 m. rugsėjo 2 d. išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“ Kovo 8 d. direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja Božena Liachovič ir geografijos mokytoja Česlava Šablinska pristatė mokyklos bendruomenei šalies geografiją, istoriją, pateikė daug įdomybių apie mažai mokiniams žinomą Venesuelą. Po pristatymo vyko nuotaikinga viktorina. Siekiant įamžinti mūsų dalyvavimą šiame renginyje mokyklos kieme padarėme nuotrauką su Venesuelos vėliava. Taip pat mokyklai Venesuelos sostinėje Colegio San Ignasio de Loyola, Caracas išsiuntėme laišką su padėkos žodžiais ir mūsų nuotrauką.