Birželio 3-iąją daugiafunkciniame kultūros centre Sužionyse,  buvo surengtas koncertas, skirtas Tarptautinei vaikų dienai paminėti. Šiame koncerte dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, kurie pristatė savo programą, kurią buvo paruošę projektui „ Pasaka moko, pasaka kalba, pasaka stebuklus pasakoja“. Stebėtojai turėjo galimybę pasivaišinti kibinais, kuriuos patys mokiniai iškepė, taip pat, mokiniai supažindino su Karaimų tauta, tradicijomis, buvo šokami liaudies šokiai, suvaidinta scena iš pasakos „Calineczka“. Galiausiai,  Sužionių daugiafunkcinio kultūros centro administratoriui Ivanui Špakovui buvo įteiktas vienas iš mūsų projekto rezultatų – giesmių ir liaudies dainų giesmynas bei receptų knygą „ Kaip gamino močiutė“.