Gegužės 12d. projekto dalyviai pristatė lenkų – lietuvių pasaką „ Kur yra ponia T?”. Pasaka sudaryta iš aštuonių epizodų, kiekvienas epizodas parodė tautinį bei istorinį suvokimą.

Pirmosios epizodų scenos parodė mus piktame kontekste. Grupė mūsų mokinių pristatė, kaip Lietuviai mato svečius iš Lenkijos, o lenkų grupė – kaip  lenkai mato lietuvius. Kitoje scenoje parodyta ta pati situacija, tik linksmame kontekste.

Šeštadienis – gegužės 13d., tai paskutinė abiejų grupių darbo diena – lenkų ir lietuvių. Rezultatus apibendrinti padėjo žaidimas „Šiukšliadėžė i lagaminas“. Dalyviai ant kortelių parašė, ką galėtų išskirti, atsiminti, ką pasiims su savimi į gyvenimo kelionę. Žaidimo rezultatai parodė, kad lagaminas bus pilnas gražių prisiminimų, naujų draugysčių, patirčių, o stereotipai ir baimės buvo išmesti.

Atėjo metas atsisveikinti. Mokiniai apsikeitė atminimo dovanėlėmis. Neapseita be ašarų ir emocijų. Tikimės, kad šios naujos draugystės bus surištos ir tęsis ilgus metus.