Projektas realizuojamas toliau pagal programą. Ketvirta diena prasidėjo žaidimu „ Plaustas“ . Po jo kiekviena grupė pristatė išsirinktas inscenizuotas pasakas, perduodamas iš kartos į kartą, išgirstas iš vyresniųjų. Lenkų grupė pristatė pasaką apie gaidį, o mūsų mokyklos grupė pristatė pasaką „Ropė“.

Smagūs senieji  žaidimai vyko mokinių grupėse, mokiniai žaidė šiuos žaidimus: „Pomidoras“, „Karvė“, Akla višta“ ir „Ali Baba“.

Po pietų, kiekviena grupė pristatė etninių grupių trumpas pasakas su moralu apie jų gyvenimą. Eitminiškių mokiniai parodė Karaimų gyvenimo ypatybes, o lenkų grupė – Lemkų.

Vakare įvyko seminaras „ Bendros medžio šaknys“. Mokiniai ieškojo panašumų tarp mūsų kultūrų, analizavo pristatytas pasakas, įdomiausias scenas.