Balandžio 27 dieną mokykloje buvo paminėta Žemės diena. Šventei ruošėsi visi mokiniai. Priešmokyklinės grupės vaikai, pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai piešė piešinius. Mokytojai Marek Kubiak, Jadvyga Mikelevič, Edita Verkovska bei Irena Olševska surengė piešinių konkursą ,,Žemės apsauga“.
Devintos klasės mokiniai, vadovaujami chemijos mokytojos Editos Verkovskos savaitę prieš renginį ėmė vandens mėginius iš šalia mokyklos tekančio upeliuko bei mokyklos vandentiekio. Mokiniai paruošė pristatymą apie vandens kokybę šalia mūsų. Dešimtos klasės mokiniai paruošė pristatymą apie vandens ir oro užterštumą. 5-8 klasių mokiniai su fizikos mokytoja Jadvyga Mikelevič paruošė scenarijų apie gamtos saugojimą. Mokiniai sprendė kryžiažodžius, dalyvavo konkursuose.