Archive for Lapkritis, 2020

Informacja dėl mokyklos darbo karantino metu

Nuo 2020 m. lapkričio 30 d. iki gruodžio 12 d. ugdymas pagal pagrindinio ugdymo programą bus vykdomas nuotoliniu būdu. Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas bus ir toliau organizuotas įprastu (kontaktiniu) būdu.

Komentarai išjungti more...

„Linksmoji rudens abėcėlė“

Rudeninė gamta visada traukia savo spalvų įvairove. Todėl  nusprendėme  iš jos siūlomų dovanų savo rankomis padaryti ką nors gražaus, įdomaus, originalaus.

Rudeninių gamtinių medžiagų yra labai įvairių: medžio žievės, šakelės, akmenukai, kankorėžiai, uogos, riešutai, kaštonai, lapai, gėlių žiedai. Pasitelkus fantaziją galima sukurti daug nuostabių dalykų.

Šį kartą kartu su vaikais ir jų tėveliais įvykdėme  projektą „Linksmoji rudens abėcėlė“. Vaikai su tėvų pagalbą papuošė abėcėles raideles iš rudeninės medžiagos. Ugdytiniai, atlikdami kūrybinius darbelius, įsiminė, pakartojo daug raidžių, analizavo savo vardo raides, lavino smulkiąją motoriką. Visa tai bus reikalinga jiems mokantis skaityti ir rašyti.

Visos raidės gražios, bet visos skirtingos.

Smagu buvo visiems: vaikučiams, jų tėveliams, auklėtojoms ir visai darželio bendruomenei pasižiūrėti į papuoštas  raideles. Raideles padovanosime mūsų logopedei.  Foto galerijoje  galima išvysti įvairiausių raidelių. Čia kiekvienas ugdytinis ir jo tėveliai gali atrasti savo papuoštą raidę.

Dėkojame gražų bendradarbiavimą.


Komentarai išjungti more...

Lenkijos nepriklausomybės diena

Lapkričio 11 dieną  mūsų mokyklos priešmokyklinės grupės mokiniai dalyvavo užsiėmimuose, kurių metu buvo minima Lenkijos nepriklausomybės diena. Vaikučiai pažindami Lenkijos istoriją, lavino smulkiąją motoriką, pakartojo žinomas jau raides, vyresni grupės berniukai skaitė atmintinai V. Belzos eilėraštį „ Mažojo vaiko katekizmas“.

Užsiėmimus vedė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ivona Šimak.

Komentarai išjungti more...

Ugdymo organizavimas nuo lapkričio 9 d.

Nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki galios karantino režimas Vilniaus rajone  ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas bus organizuotas įprastu (kontaktiniu) būdu.

Nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki lapkričio 13 d. ugdymas pagal pagrindinio ugdymo programą vykdomas nuotoliniu būdu, o nuo lapkričio 16 d. pagrindinis ugdymas vyks kontaktiniu būdu.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2020 Lapkritis
  P A T K P Š S
  « Spa   Gru »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress