Knyga-tai indas, kuris mus pripildo, tačiau pats netuštėja . – A. Debruselis. Šie žodžiai – raiškiojo skaitymo Nemenčinės  zoninio konkurso 9-10 klasių mokiniams šūkis. Konkursas vyko mūsų mokykloje, geriausi gretimų mokyklų mokiniai bandė susidoroti su užduotimi – raiškiai  perskaityti G. H. Grudzinskio ištrauką iš ,,Kitas pasaulis“ . Vertinimo komisija nusprendė, jog nugalėtojais tapo:

I vieta  –   Emilija Šimak, 10 kl., Eitminiškių pagrindinė mokykla.

II vieta – Agnieška Kovalevska, I G kl., Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija.

Agnieška Vojčan, I G kl., Paberžės  šv. Stanislavo Kostkos gimnazija.

III vieta – Justyna Klimantavičiūtė, II G kl., Paberžės  šv. Stanislavo Kostkos gimnazija.

Paulina Mackevič, I G kl., Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija.

Raiškiojo skaitymo konkurso laureatai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis-knygomis. Visi dalyviai taip pat buvo apdovanoti diplomais ir knygomis, kurias įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui B. Liachovič.

Džiugu, jog mokiniai puoselėja gimtąją kalbą, noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose. Sveikiname nugalėtojus.