Lapkričio 11 dieną Lietuvoje buvo paminėta Lenkijos nepriklausomybės atskurimo diena. Prie šių minėjimų prisijungė taip pat Vilniaus rajono Eitminiškių pagrindinė mokykla. Šią progą buvo organizuota daug renginių. Vyko atviros pamokos, iškilminga akademija ir kt.

Nuo lapkričio 12 iki 17 dienos mokykloje truko lenkų kalbos savaitė. Per šią savaitę lapkričio 14 dieną buvo organizuota išvyka Juzefo Klemenso Pilsudskio keliais. Mokiniai ir mokytojai aplankė Zalavą, kur gimė Lenkijos Maršalas, ir Pavovėrę, kur buvo pakrikštytas.

Tai buvo graži auklėjamoji pamoka, kurios tikslas – išmokyti mokinius patriotizmo ir ugdyti meilę savo gimtinei.

Tai buvo taip pat integruota lenkų kalbos, istorijos ir tikybos pamoka. Jaunimas susipažino su Lenkijos istorijos vingiais ir Juzefo Pilsudskio biografija. Religijos pamoka buvo pagrįsta pasakojimu apie Pavovėrės Šv. Kazimiero bažnyčią. Per lenkų kalbos pamoką mokiniai skaitė ištraukas iš Lenkijos Dainių kūrinių bei patriotinių dainų, kurios buvo iškaltos Zalave esančiose stelose.

Šią gražią patriotizmo pamoką organizavo lenkų kalbos mokytojos – Ivona Šimak, Lucija Kadzevič bei Božena Liachovič. Mūsų ekskursijos vadovu buvo Andžej Aškelovič – tikybos  mokytojas.