Archive for Spalis, 2018

Konkurso „Kresy 2018″atranka

Spalio 15 dieną mūsų mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkurso atranka ,,KRESY-2018“. Vertinimo komisija išklausė įvairių poetų eiles, kurios skambėjo mokinių lūpomis bei turėjo išrinkti nugalėtojus. Deklamavimo konkurse geriausiai pasirodė šeštos klasės mokinė Gabrielė Šileiko bei dešimtos klasės mokinė Gabrielė Kadzevič, kurias parengė lenkų kalbos mokytoja Ivona Šimak. Linkime sėkmės kituose konkurso etapuose.

Komentarai išjungti more...

„Obuolio draugai“

Nuo rugsėjo mėnesio startavo tarptautinė programa „Obuolio draugai“, padedanti 6-9 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdienius sunkumus ir stresines situacijas, moko ieškoti būdų, kaip susidoroti su sunkiais jausmais, įtvirtina gebėjimą naudotis parama ir ją teikti. Programoje dalyvauja pradinių klasių mokiniai. Programos vadovė pradinių klasių mokytoja Ilona Makevič.


Komentarai išjungti more...

Mokytojo diena

Kaip ir kiekvienais metais spalio 5 diena mūsų mokykloje šventė ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Vyresniųjų klasių mokiniai išbandė save mokytojo vaidmenyje, vedė pamokas jaunesniems draugams. Dešimtos klasės mokiniai paruošė šventinę programą.

Šiais metais mokytojai stebėjo trumpus vaizdelius iš mokyklos gyvenimo, pamatė  ,,save diskotekoje’’, džiaugėsi Maiklo Džeksono pasirodymu bei šoko  ,,makareną”. Programa buvo praturtinta eilėmis ir dainomis, skirtomis mokytojams.

Mokytojai nuoširdžiai dėkoja dešimtokams už saldainių tortą, o Karoliui Komar už saldžią staigmeną.

Komentarai išjungti more...

„Penketukas iš Pajūrio“

Asociacija Traugutt.org. organizavo projekto ,,Piątka z Wileńszczyzny“ tęsinį  pavadintą  ,,Piątka z Pomorza“. Rugsėjo 27-30 dienomis mokiniai iš Gdansko ir aplinkinių penkių mokyklų išsiruošė į pažintinę – edukacinę kelionę į Vilnių. Pirmą viešnagės dieną svečiai lankė lenkiškas mokyklas Vilniaus rajone.

Rugsėjo 28 dieną mokinių grupė su vadovu iš Legovos pagrindinės mokyklos lankėsi mūsų mokykloje. Mokiniai iš Lenkijos dalyvavo lietuvių kalbos pamokoje, kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Inga Čeponienė bei kūno kultūros pamokoje,  kurią paruošė kūno kultūros mokytojas Pavel Dainarovič.

Po pamokų mokykloje svečiai iš Lenkijos bei grupė mūsų mokyklos mokinių išvyko  į Maišiagalą aplankyti kunigo prelato Juzefo Obremskio  muziejaus. Mokiniai lankėsi klebonijos namuose, paties Kunigo juokais vadintuose dvareliu, daug sužinojo apie Kunigo, vadinto Vilniaus krašto patriarchu, gyvenimą bei pasitikrino, ką išmano apie religiją, ant interaktyvaus stalo atliko užduotis.

Kitas užsiėmimas vyko Maišiagalos tradicinių amatų centre, kuris įsikūręs netoli muziejaus, grafo Hovalto dvare. Verbų salėje vaikai maloniai leido laiką, rišo verbas. Rišti verbas mokė Agata Granicka. Kiekvienas dalyvis galėjo surišti savo verbą, į kurią tikrai įdėjo ir dalelę savo širdies.

Rugsėjo 29 dieną  ,,Penketukas iš pajūrio“  dalyvavo Derliaus šventės atidaryme Pikeliškėse. Šventinėje eisenoje svečiai žygiavo kartu su Nemenčinės seniūnijos atstovais  su seniūnu  Edvardu Puncevič  priešakyje. Tai buvo puiki proga pažinti tradicijas, kuriomis garsėja Vilniaus kraštas.

Apibendrinant ,,Penketuko“ viešnagę Vilniaus krašte, tikimės, jog tarp mokyklų  užsimezgusi draugystė ir bendradarbiavimas tęsis.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2018 Spalis
  P A T K P Š S
  « Rgs   Lap »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress