Archive for Lapkritis, 2017

„Šiaurės kraštai – surask lobį“

Lapkričio 17 diena priešmokyklinukai kartu su auklėtoja Irena Olševska lankėsi kaimo bibliotekoje. Bibliotekininkė Genoefa Stankevič pasakojo vaikams apie vieną pasakų herojų – Piratą. Susitikimo tema: „Šiaurės kraštai – surask lobį“. Vaikai, padedami suaugusiųjų, bandė iš laikraščių padaryti piratų laivelį, ieškojo tarp knygų paslėptų lobių. Pabaigoje pasivaišino saldumynais.

Komentarai išjungti more...

„Sveikas gyvenimo būdas – kas tai?“

Lapkričio 15 d. Eitminiškių pagrindinės mokyklos 9-10 klasių moksleiviai, fizikos mokytoja Jadvyga Mikelevič, chemijos mokytoja Edita Verkovska, kartu su Eitminiškių gimnazijos moksleiviais ir mokytojais, dalyvavo netradicinėje pamokoje – paskaitoje „Sveikas gyvenimo būdas – kas tai?“, „Kodėl verta gyventi sveikai“, „Rūkymas ir alkoholis: kaip nepradėti ir kaip mesti?“. Šią pamoką organizavo Eitminiškių bibliotekos vedėja Genoefa Stankevič. Pamoka – paskaita vyko Nemenčinės daugiafunkciniame centre, Eitminiškių skyriuje.
Paskaitos metu Asociacijos Blaivybės Draugijos „Optimalistas“ prezidentas Gintautas Černiauskas pasakojo moksleiviams apie tabako ir alkoholio žalą jaunam žmogui, mitus sklindančius jaunimo tarpe. Pateikė labai įdomių pavyzdžių iš savo ir draugų gyvenimo. Jo pasakojimą papildė Andrej Chromin, kuris papasakojo apie savo gyvenimą rūkimo metu ir po jo. Moksleiviai labai susidomėję klausėsi lektoriaus, uždavinėjo klausimus, buvo labai aktyvūs.
Paskaitos pabaigoje mūsų mokyklos moksleiviai pildė pasiūlytą Genoefos Stankevič „Nerūkimo deklaraciją“, kurioje turėjo palikti savo rankos kontūrą baltame lapė. Pamoka- paskaita buvo naudinga moksleiviams, kurie pažadėjo laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Komentarai išjungti more...

„Atverk paguodos skrynelę“

Projekto „Atverk paguodos skrynelę“ metu 2-4 klasių mokiniai sužinojo apie psichikos sveikatą, bandė atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus, kalbėjo apie savijautą. Užsiėmimo metu jie patys lankstė ir dekoravo iš anksto parengtą kartoninės dėžutės maketą – „paguodos skrynelę, kurioje vėliau galės sudėti emociškai svarbius daiktus. Užsiėmimą pravedė pradinių klasių mokytoja Ilona Makevič.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2017 Lapkritis
  P A T K P Š S
  « Rgs   Gru »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress