Gruodžio 19 dieną Eitminiškių pagrindinėje mokykloje tradiciškai įvyko šventė, skirta šv. Kūčioms-Prakartėlė.

Šventę aplankė Paberžės parapijos klebonas Marek Gladki bei Nemenčinės seniūnijos seniūnas Edvard Puncevič. Sulaukėme svečių iš Lenkijos: labdaros organizacijos ,,Arčiau tavęs“ vadovė Alicija Zdziarska, bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų direktorius, mokinių tarybos atstovai.

Mokiniai pristatė Christianos Muller šiuolaikinį kūrinį, skirtą šv. Kūčioms ir šv. Kalėdoms. Žiūrovams vaikai parodė Jėzaus gimimo stebuklą.

Visi susirinkusieji: mokiniai, tėvai, mokytojai ir svečiai buvo sužavėti vaikų vaidyba ir kūrinio prasmingumu, taip pat svečių iš Lenkijos koncertu.

Pabaigoje visi giedojo kalėdines giesmes, laužė kalėdaičius, linkėjo vieni kitiems linksmų švenčių.