2012 m. gruodžio 19 dieną Eitminiškių pagrindinėje mokykloje vyko šv. Kalėdų popietė. Įvairių klasių mokiniai, nuo mažučių ikimokyklinukų iki pradinukų bei dešimtokų sukūrė artėjančių švenčių nuotaiką, sutrumpino šv. Kalėdų laukimą. Mokykloje svečiavosi Eitminiškių parapijos klebonas Marek Gladki, Nemenčinės seniūnijos seniūnas Edvard Puncevič, atvyko svečiai iš Lenkijos: Vroclavo televizija, Dolnoslionsko švietimo kuratorė Beata Pavlevič, Voluv miesto burmistras Darjuš Chmura bei Volovo miesto jaunimo organizacijos atstovai Andželika Zalevska ir Artur Gierko. Po šaunaus vaikų pasirodymo visi susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems linksmų švenčių. Niekas neliko be dovanų. Mūsų svečiai iš Lenkijos išdalino dovanas, kuriomis visi džiaugėsi. Svečiai turėjo galimybę pasivaišinti Vilniaus krašto Kūčių valgiais. Atvykusieji patvirtino, jog ši viešnagė nebus paskutinė ir ateityje bendradarbiaus.

Eitminiškių pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkojo svečiams.