Spalio mėnesį mūsų mokykloje vyko projektas „Olimpinis mėnuo”. Projekte dalyvavo pradinių klasių mokiniai su mokytojomis I. Makevič bei J. Mikelevič. Pirmąją savaitę buvo skirta fiziniam aktyvumui. Žinome, kad fizinis aktyvumas teigiamai veikia vaikų nuotaiką, sveikatą, mokymosi rezultatus, todėl kasdien mokiniai pradėdavo dieną nuo pratimų, bėgimo aplink mokyklą ir kitu užduočių. Antroji projekto savaitė skirta sveikai mitybai. Diskutuodami ir eksperimentuodami vaikai suprato vaisių ir daržovių naudą. Trečia savaitė skirta vaiko gerovei. Tam tikslui mokiniai atliko keletą pratimų nusiraminimui bei sukūrė unikalų dienos pasisveikinimą. Ketvirtos savaitės tema buvo „Ekrano laikas”. Jo tikslas buvo kuo mažiau laiko praleisti prie kompiuterio, televizoriaus, telefono ekranų. Buvo pasiūlyta daug įdomių veiklų. Projekto pabaigoje visi vaikai buvo apdovanoti diplomais.