Archive for Rugsėjis, 2015

Svečiai iš Svidnicos

Rugsėjo 25 dieną mokykloje lankėsi svečiai iš Svidnycos. Mokiniai paruošė trumpą koncertą, mokyklos administracija supažindino su mokykla. Mokyklos bendruomenė dėkoja svečiams už paramą mokyklai.

Komentarai išjungti more...

Europos kalbų diena

Rugsėjo 24 dieną mūsų mokykloje buvo organizuotas renginys, skirtas Europos kalbų dienai. Mokiniai buvo informuoti apie kalbų mokymosi svarbą. Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai kalbėjo trumpais dialogais, dainavo dainas. Renginio pabaigoje dainavo dainą „Don’t worry, be happy“.

Komentarai išjungti more...

„Rudens gėrybės“

Kaip kiekvienais metais rudenį  mokykloje organizuojama paroda ,,Rudens gėrybės“. Mokiniai su tėvais paruošė darbelius parodai. Originaliausi ir įdomiausi darbai buvo apdovanoti.

Komentarai išjungti more...

Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 1-ąją mūsų mokykloje vyko mokslo ir žinių šventė. Šventė prasidėjo eilėraščiais, kuriais mokiniai sveikino vieni kitus, mokytojus ir vėl sugrįžusius į mokyklos suolą. Iš direktorės Reginos Kutyš rankų pirmokai gavo pasus ir naujas kuprines. Vėliau tėvai, mokiniai, mokytojai dalyvavo šv. mišiose Eitminiškių parapijos bažnyčioje.

Komentarai išjungti more...

Vasara Ostrudoje

Rugpjūčio 14-24 dienomis mūsų mokyklos mokiniai viešėjo Ostrudoje. Kartu su mūsų vaikais lankėsi šokių kolektyvas ,,Świtezianka” iš Vilniaus S. Konarskio vidurinės mokyklos bei šokių kolektyvas iš Ukrainos. Viešnagės metu mokiniai važiavo į ekskursijas, buvo organizuota daug žaidimų ir šokių pamokėlės. Mūsų grupe rūpinosi mokytoja Jadvyga Mikelevič. Mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja organizatoriams ir rėmėjams.

Komentarai išjungti more...

 • Kalendorius

  2015 Rugsėjis
  P A T K P Š S
  « Bir   Spa »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930  
 • Copyright © 1996-2010 Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla. All rights reserved.
  iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress