Gegužės 12 dieną Eitminiškių pagrindinėje mokykloje vyko vaikų žaidimų aikštelės atidarymo šventė, kurioje dalyvavo Eitminiškių bendruomenė bei kviestiniai svečiai. Vaikai svečiams įteikė simbolinius atvirukus.

Ikimokyklinės grupės vaikai bei pradinių klasių  mokiniai paruošė įdomią šventinę programą, kurią padėjo parengti ikimokyklinės grupės auklėtoja Ivona Šimak bei muzikos mokytoja Lucija Višnevska.

Po šventinės programos atėjo metas ilgai lauktam oficialiam žaidimų aikštelės atidarymui. Simboliniam juostelės  perkirpimui buvo pakviesti rajono merė Marija Rekst, administracijos direktorė Liucina Kotlovska, Nemenčinė seniūnijos seniūnas Edvard Puncevič ir mokyklos direktorė Regina Kutyš.

Eitminiškių parapijos klebonas Marek Gladki pakvietė trumpai maldai, kad žaidimų aikštelė būtų saugi, palaimino visą bendruomenę bei svečius, pašventino žaidimų aikštelę. Vėliau visi dalyvavę šventėje galėjo pasidžiaugti ir išbandyti sūpynes, laipiojimo sieneles, karuseles. Ši aikštelė padės skatinti vaikų aktyvumą, paįvairins mokyklos gyvenimą.