8 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość ostatniego dzwonka dla klas początkowych i  klasy10. Pierwszacy dumnie wprowadzili dziesiątaków do sali. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęli uczniowie klas 10 i 9 poprzez zatańczenie poloneza. Wierszem i piosenką przywitali absolwentów uczniowie klas początkowych oraz grupa przedszkolna. Dziesiątacy przekazali dla klasy dziewiątej symboliczny klucz od szkoły oraz testament. To oni w następnym roku szkolnym będą reprezentować naszą szkołę na wszelkich uroczystościach. Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy za aktywną działalność na rzecz społeczności szkolnej i za konkursy.

Absolwenci podziękowali administracji, nauczycielom, rodzicom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom za lata im poświęcone i okazywane wsparcie oraz pożegnali młodszych kolegów i koleżanki. Nasze drogi się już rozchodzą i każdy rusza w dalszą drogę po swój własny los.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Elżbiecie Klukowskiej za lekcje choreografii i przygotowanie naszych uczniów do poloneza. Planujemy kontynuować naszą współpracę w tej dziedzinie kolejne lata, a to oznacza, że nasi uczniowie i w przyszłym roku szkolnym będą mieli zajęcia taneczne.