Z okazji Dnia Pluszowego Misia często w przedszkolach organizowane są uroczystości i występy, przeprowadzane  konkursy związane z tą zabawką, a dzieci tego dnia mogą przynosić ze sobą do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Miś, który kojarzy się z ciepłem i dobrocią, w przeszły poniedziałek zawitał i do naszej szkoły. I jak tu było nie świętować tak wyjątkowego dnia? Misiaczek po imieniu Rudy Nosek przeczytał opowiastkę ruchową „Leśne misie”, nauczył rymowanki „Jestem mały misio”, a misiowa muzyka relaksacyjna pozwoliła dzieciom odpocząć po wesołej zabawie. Zabawa „Spacer misiów” wzruszyła nawet samych malych dzieciaków i gości naszej wspolnej zabawy. Rudy Nosek był zachwycony zabawą, na pożegnanie misiaczek rozdał dyplomy dla wszystkich uczestników. Upominki otrzymały wszystkie dzieciaki, a misiaczek był zadowolony ze wspólnych zdjęć na pamiątkę o wspólnej zabawie.