W ostatnie słoneczne dni października, dzieci z grupy przygotowawczej wzięły udział w projekcie „Bukiet witamin”, organizowany przez żłobek-przedszkole w Kabiszkach. Uczęstnicząc w projekcie, dzieci  potrafiły wymienić produkty należące do zdrowej żywności oraz te, które nie służą zdrowiu. Dokładnie wymieniły produkty, będące źródłem witamin, wiedziały, jaki smak przeważa w potrawach zdrowych i niezdrowych. Przypomniały sobie, że należy dokładnie myć ręce oraz owoce i warzywa przed spożyciem i dlaczego należy się zdrowo odżywiać.

Razem z „Witaminką”- wychowawczynią grupy przygotowawczej, panią Leną Šilingienė cieszyli się ze wspólnej pracy i wesołej zabawy. Cieszymy się  z udanej pracy i dziękujemy żłobkowi – przedszkolu w Kabiszkach za wspaniałą ideę.